Çözümlerimiz

Firmamız kurulduğu günden bugüne; uzun araştırmalar sonucunda belirlenen, uluslarası pazarda lider olmuş marka ve çözümleri kendi bünyesinde biraraya getirerek, müşterilerine anahtar teslim projeler halinde sunmaktadır.

Genç ve dinamik kadromuzla, müşterilerimizin ihtiyaçları doğrultusunda detaylı analizler yaparak, onların ihtiyaçlarına uygun kaliteli çözümler sunmak en önemli ilkemiz olmuştur.

Şirket politikası olarak amatör ruh ve profesyonel yaklaşım presibini daima ön planda tutan şirketimiz birçok müşterisi ile çok uzun süreli işbirliktelikleri oluşturmuş ve devam ettirmiştir.

Perakende sektörünün çok hızlı yapılanma ve yeni teknolojilere odaklanma çalışmaları neticesinde bu sektör için ürettiğimiz çözümlerle Kuzey Kıbrıs’ta alanında uzman ve lider bir firma haline geldik. Bu konuda yapılan distribütörlük ve bayilik anlaşmalarının yanı sıra sabırlı bir çalışma sonucunda tamamen şirketimiz bünyesinde tasarlanan ve üretimi yapılan, diğer çözümlerimiz ile de entegere çalışabilen yazılım çözümlerimizi müşterilerimizin kullanımına sunduk.

Şirketimiz halen Mikro Yazılım Evi, Wincor Nixdorf, Perkon, Perkotek gibi firmalarla çözüm ortağı olarak çalışmakta olup, yürütmekte olduğu distribütörlük ve bayilik çalışmaları yanında tasarım ve üretim faaliyetlerine de tüm hızıyla devam etmektedir.

Firmamızın satışını ve desteğini verdiği ürün gruplarından bir kısmı aşağıdaki gibidir;